menu
 
HİZMETİNİZDEYİZ
 
 
 

   NEDEN TUNÇ MAKİNA


FİRMAMIZ SEKTÖRÜNDE UZUN YILLAR HİZMET VERMİŞ DENEYİMLİ VE TECRÜBELİ KADROSU İLE PROFESYONELCE HİZMET VERMEKTEDİR. 


VAZGEÇİLMEZ TEMEL İLKEMİZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.


ÜRÜNLERİMİZİ TERCİH ETMENİZ İÇİN BAŞLICA SEBEPLER;

KULLANICI DOSTUDUR


KOMPRESÖRLERİMİZ ÜRETİLİRKEN UZUN ÖMÜRLÜ OLMASI HEDEFİ İLE KURGULAR. BU SEBEPLE UYGUN MALİYETLİ PERİYODİK BAKIMLARINI AKSATMAZSANIZ ÜRÜNLERİMİZDEN YÜKSEK VERİM ALIR, UZUN SÜRE İŞLETMENİZE FAYDA SAĞLAYABİLİRSİNİZ. 


7/24 ULAŞILABİLİRLİK


ÜRETİMİNİZİ AKSATMAMAK İÇİN TÜRKİYE'NİN HER YERİNDEKİ TECRÜBELİ SERVİS KADROMUZLA 7/24 HER AN YANINIZDAYIZ. 


FAYDA SAĞLAR


TEKNOLOJİ DURMADAN GELİŞİRKEN BİZ AR-GE ÇALIŞMALARIMIZI AYNI HIZDA SÜRDÜRÜYORUZ. BU SEBEPLE ÜRÜNLERİMİZ ÜRETİM BİÇİMİ VE KULLANIM KOLAYLIĞI BAKIMINDAN KULLANICISINA YÜKSEK FAYDA SAĞLAMAK ÜZERE TASARLANIR. 


KOLAY BAKIM


ÜRÜNLERİMİZİN BAKIMI KOLAY VE DÜŞÜK MALİYETLİ OLMASI AÇISINDAN KOLAYLIKLA DEMONTE EDİLEBİLİR BİR ÜRETİM BİÇİMİ KURGULADIK. BU ŞEKİLDE PERİYODİK BAKIM VAKİT KAYBINI MİNİMUMA, ÜRÜN VERİMLİLİĞİ MAKSİMUMA TAŞIDIK. 


PRATİK KULLANIM


ÜRÜNLERİMİZ KULLANICI DOSTU KONTROL PANELLERİ İLE ÜRETİLEREK KULLANICISINI MEMNUN EDEN YÜKSEK GÜVENLİK SİSTEMLERİ İLE DONATILMIŞTIR. 


SORUNSUZDUR


ÜRÜNLERİMİZ CİDDİ AR - GE ÇALIŞMALARI VE YILLAR İÇİNDE EDİNİLMİŞ TECRÜBELER IŞIĞINDA BİRBİRİ İLE UYUMLU VE YÜKSEK KALİTEDE MALZEMELER KULLANILARAK ÜRETİLMİŞTİR. TECRÜBE İLE PARALEL OLASI SORUNLAR ÜRETİM AŞAMASINDA KURGULANARAK ÖNLEMLERİ ÖZENLE ALINMIŞTIR. 


SESSİZDİR


ÜRÜNLERİMİZDE KULLANILAN VİDA GRUPLARI, MUADİLLERİNE GÖRE DAHA BÜYÜK BOYUTTA VİDALAR OLDUĞUNDAN ÖTÜRÜ DAHA DÜŞÜK DEVİRLERDE ÇALIŞMAKTADIR. KABİN İÇİ SES İZOLASYONU SAĞLAYAN ALEV ALMAZ SÜNGER VE KAPAKLARDA ÖZEL KAPORTA FİTİLLERİ KULLANILMIŞTIR.


   
COPYRIGHT 2014 POWERED BY KLAVUZWEB

Sitemiz en iyi IE8 ve Üzeri 1024x768 çözünürlükte izlenir...
Yönetim Paneline Giriş